دسته گل عروس رز قرمز زيباترين چيزي که در باغ تالار به چشم مي آيد، و در دست عروس خانم مي باشد. يک دسته گل زيبا مي تواند خوشبو و منحصر به فرد باشد. تا به حال تصاوير بسياري از گل هاي آبشاري به عنوان دسته گل عروس رز قرمز در مجلات و جشن هاي عروسي ديده ايد، که اين گل ها اغلب داراي شکوفه هاي سنتي، شاخه هاي بلند و بي انتها هستند.
در اغلب از گل هاي Gardenias (روناس،ياسمن)، ارکيده ، زنبق دره، گل رز، باب، ورونيکا، آويف، ميرتل و ياس استفاده مي شود.
Gardenias (روناس،ياسمن)
در بيش تر دسته گل عروس رز قرمز از اين گل استفاده مي کنند. اين گل را در قسمت مرکزي بيشتر قرار مي دهند. اين گل شکوفه هاي سفيد رنگي دارد، که اندازه ي کوچک و بزرگ آن موجود است، که بدون ساقه هم به فروش مي رسند، و هم چنين بسيار خوش بو مي باشد.
اين گل گران قيمت را در صورت سفارش شما آن را در دسته گل عروس رز قرمز تان به کار مي برند.


گل باب
اين گل را بيشتر در دسته گل عروس رز قرمز هاي آبشاري قرار مي دهند. که در قسمت انتهايي گل هاي آبشاري قرار مي گيرند. اين گل را معمولا پشت گل رز قرار مي دهند. اين گل ها را بيشتر در دسته گل عروس رز قرمز استفاده مي کنند و به همين دليل اين گل بدون برگ و ساقه فروخته مي شود. اين گل معطر است، و رنگ آن سفيد مي باشد.
گل ارکيده
اين گل که خودش به تنهايي دسته گل عروس رز قرمز شما را کامل مي کند کم تر قابل توجه قرار مي گيرد. اين نوع گل هاي ارکيده انحصاري هستند. اين گل ها نرم و به صورت ستاره اي شکل مي باشند. اين گل ها همراه با گل هاي رز زرد خيلي مورد توجه قرار مي گيرند. براي استفاده کردن گل هاي ارکيده در دسته گل عروس رز قرمز بايد مراقب ساقه آن ها باشيد که شکسته نشوند. اين نوع ارکيده در رنگ هاي مختلف و زيادي موجود است. گل هاي ارکيده به دليل اين که بريده مي شوند، استاندارد نيستند. انتخاب اين گل انتخابي شگفت انگيز است.
گل لي لي از دره
اين گل ها خوشه کوچکي مي باشند، که برگ هاي مثلث شکلي دارند. که بيش تر آن ها در بالا قرار مي دهند. لي لي از دره عطر سبکي دارد. اين گل نمادي از فروتني و شادي است. و هم چنين داراي خوشه هاي کوچک با برگ هاي طبيعي مي باشد. اين خوشه را بيشتر در دسته گل عروس رز قرمز مورد استفاده قرار مي دهند.

گل رز
دسته گل عروس رز قرمز مي تواند پر از گل هاي رز زرد رنگ باشد. گل هاي رز به صورت طبيعي و مصنوعي با رنگ هاي مختلفي (زرد، صورتي، آبي، قرمز، سبز و …) در گل فروشي ها موجود مي باشند. و هم چنين به صورت غنچه و باز به فروش مي رسند. گل هاي غنچه با تعداد زياد بسيار شگفت انگيز خواهند بود. گل رز بسته به خاک و تغذيه آن ها دسته اي رنگارنگ مي باشند.

دسته گل عروس رز قرمز

دسته گل عروس رز قرمز

گل ورونيکا
اين گل را هم مي توان استفاده نمود. که توجه بسياري از شاهزاده ها را به خود جلب مي کند.
گل مير تل
اين گل به گل عشق مشهور است. به همين علت افراد زيادي را به خود جلب کرده است. بيش تر اين گل ها را در عروسي به کار مي برند.
آويف
آويف گياهي است سبز رنگ است. در دسته گل ها به صورت پس زمينه و پشت گل هاي ديگر آن را قرار مي دهند. گياه آويف يک گياه از نژاد انگليسي مي باشد.


خريد دسته گل عروس رز قرمز
اگر تا به حال دسته گل عروس رز قرمز خريده باشيد خوب مي دانيد، که هزينه زياد مي باشد. اگر بخواهيد چند دسته خود داشته باشيد هزينه بسيار زيادي بايد پرداخت کنيد بنابراين بهتر است، گل ها را خودتان درست کنيد.
انتخاب مصنوعي براي عروسي بسيار ايده خوبي به حساب مي آيد. شما مي توانيد از گل هاي مصنوعي که مقرون به صرفه و هم چنين با کيفيت تر از گل هاي طبيعي مي باشند استفاده کنيد. مزيت ديگر گل هاي مصنوعي اين است که مي توانيد آن را تا ابد آن را حفظ کنيد.
يکي از پيش نهادهاي ما براي دسته گل عروس رز قرمز استفاده از گل هاي رز مي باشد. که شما مي توانيد با خلاقيت خودتان گل هاي رز به هر رنگي که مي پسنديد، درست کنيد. اگر لباس عروسي شما سفيد است مي توانيد از گل هاي رز سرخ استفاده کنيد. استفاده از دسته گل عروس رز قرمز تان به شما اين امکان را مي دهد که هر رنگي که با لباس عروس شما ست بود، انتخاب کنيد.
نکته مهم در مورد گل هاي مصنوعي اين است که شما مي توانيد چند ماه قبل از مراسم عروسي گل مورد نظر خودتان را انتخاب و تهيه کنيد.

چند نکته مهم در انتخاب دسته گل عروس رز قرمز
رنگ و مدل لباس عروس شما در انتخاب تان بسيار مهم است.
اگر عروسي شما در فصل زمستان است، از رنگ هاي گرم مانند: قرمز، پرتقالي و بنفش در دسته گل عروس رز قرمز تان استفاده کنيد.
اگر عروسي شما در فصل بهار است. از رنگ هاي سبز زيبا، سبز روشن، قهوه اي روشن، قهوه اي مايل به قرمز، قهوه اي مايل به قرمز، قهوه اي مايل به قرمز……..!!!! استفاده کنيد.
آيا مي خواهيد گل خود را به عنوان يادگاري نگه داري کنيد؟


بودجه را در نظر بگيريد.
مي توانيد گل هاي دسته گل عروس رز قرمز تان را با گل هايي که در موهاي خود به کار مي بريد، ست کنيد.
نماد گل ها در دسته گل عروس رز قرمز
زماني که مي خواهيد دسته گل عروس رز قرمز تان را انتخاب کنيد بهتر است به نماد آن ها توجه کنيد.
گل هاي داوودي
تو تنها کسي هستي که برايم مهم است.
ژربرا
اين گل نماد عشق و قدرداني کردن را مي رساند.
پيچ امين‌الدوله
اين گل زرد رنگ، پيوندهاي قوي عشق را نشان مي‌دهد.
گل پامچال
پيامي بلند و واضح را مي رساند، که من نمي توانم بدون تو زندگي مي‌کنم.
گل رز
عشق اول را بيان مي کند.
گل رز قرمز رنگ
سرخ کلاسيک، نماد عشق و عاشق بودن است.

4.0
درحال ارسال
امتیاز کاربر 5 (1 رای)